Při nákupu nad 8tis.Kč (bezDPH)   DOPRAVA ZDARMA!ti.zddzd :!§

 

NAPSALI O NÁS

 

www.drevoastavby.cz

Elegantní základ pro dřevostavby

 

www.ceskykutil.cz

Zemní vruty KRINNER drží jako klíště

 

www.choice-magazine.cz

Život v kostce

 

www.stavebnictvi3000.cz

Zemní vruty KRINNER -Unikátní systém zakládání staveb hodný 21.století

 

www.ceskykutil.cz

Zahradní domek za den

 

 

  

 

 

odkazy 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zemní vrut slouží k okamžitému vytvoření základu, bez kopání a betonování. Jedná se o moderní technologii, která je rychlejší, efektivnější, levnější a ekologicky šetrnější než klasické betonování.

 

Při montáži zemního vrutu

kónické tělo zhutní půdu v jeho nejbližším okolí vrutu. Pravidelné stoupání závitu navařené po celé délce zajistí pevné a stabilní spojení s půdou. Úhel a délka kónického těla je vyvinuta tak aby co nejvíce usnadnila instalaci. Žárový zinek zajišťuje dlouhou životnost zemního vrutu. Díky vykované špičce si poradí s jakýmkoli typem zeminy.

 

Přednosti zemních vrutů

rychlost ve výstavbě, okamžitá zatížitelnost, suchý proces při stavbě, možnost demontáže a opakovaného použití vrutů, ekologické řešení bez poškození okolní krajiny.

 

Použití zemních vrutů

Sušáky prádla, drobné zahradní stavby, ploty, pergoly, zahradní domky, vlajkové stožáry, městský mobiliář, dopravní značení, základové desky dřevostaveb, fotovoltaické konstrukce, golfový mobiliář.

 

Masivní používání zemních vrutů usnadnila výstavba fotovoltaických systémů. V současné době jsou zemní vruty stále více používány díky zvýšené výstavbě dřevostaveb. Zemní vruty se liší průměrem délkou a zakončením, které určuje jejich použití.

 

Druhy zemních vrutů

A. Vruty pro hobby použití zakládání slunečníků plotů prgol teras a dalších zahradních staveb apod

B. Malé stavby, zahradní domky, kontejnerové stavby, garáže a přístřešky apod.

C. Velké stavby: Základové desky dřevostaveb, montované haly apod.

 

Způsoby instalace zemních vrutů

A. Svépomocí roksorem (ocelovou tyčí), nebo ručním křížem.

B. Odborná montáž instalační firmou. Vrtačkou, dumperem a různými druhy otočných adaptérů na všechny typy rypadel.

 

Zemní vruty A bezpečnost

Budeme-li uvažovat, k čemu všemu se mohou zemní vruty používat, pak se dostaneme i k dětským hřištím, prolézačkám a skluzavkám, na kterých si děti hrají. Je tedy jasné, že zde musí být kladen extrémní důraz na bezpečnost těchto konstrukcí. U jiných staveb je samozřejmě bezpečnost důležitá také a zemní vruty prokazují jednoznačně odolnost vůči nejrůznějším zátěžím a tím se stávají konstrukce a stavby, které jsou na nich ukotveny opravdu bezpečnými.

 

Zemní vruty a jejich druhy

Samozřejmě vzhledem k velké šíři použití zemních vrutů, existuje také celá řada jejich druhů určených k jednotlivým účelům. Jak tedy takové zemní vruty vlastně vypadají? Nemůžeme si představovat malé šrouby, jaké většina lidí zná. Zemní vruty jsou obvykle dlouhé přibližně od půl metru do téměř dvou metrů a svým průměrem mívají zhruba do deseti centimetrů. Vážit pak mohou i kolem patnácti kilogramů, ty menší mívají kolem tří kilogramů. Odtud tedy plyne avízovaná bezpečnost staveb, které jsou zemními vruty zabezpečeny. Pokud víme, že naši stavbu jistí v zemi metrový vrut, může nás to snad vcelku uklidnit.

 

Zemní vruty a jejich montáž

Zemní vruty jsou, jak jsme již řekli, náhradou klasických betonových základů, které jsou jednak finančně velmi náročné a stejně tak i časově na vybudování. U menších staveb, jako jsou zahradní domky, altánky, pergoly nebo terasy, kde by bylo nadmíru nákladné a i zbytečné budovat pevné základy, které navíc vyžadují zdlouhavé vyřizování na stavebních úřadech, se tak mnohem více vyplatí vsadit na zemní vruty a místo základů použít je. Jednak jsou tedy výrazně rychlejší, co se montáže týče, jednak nevyžadují stavební povolení, nejsou totiž pevným spojením se zemí. Z opačného hlediska, pokud bychom si přáli demontáž zemních vrutů, tak ta je také zcela bezproblémová a rychlá v porovnání s běžnými základy.

 

 

Novinky

 

Máte stavebniny nebo vlastní prodejnu se stavebním  příslušenstvím a chcete také prodávat zemní vruty KRINNER? Neváhejte nás kontaktovat a my se o vás postaráme...! 

 


Zemní vrut KRINNER vyhrál STŘÍBRNOU CENU České stavební akademie Výrobek - technologie roku 2012

Více ZDE


Zemní vruty s.r.o. se od 1.4.2011 stávají výhradním regionálním distributorem produktů KRINNER pro západní Čechy a okolí.

Nabízíme nejen prodej produktů formou malo/velkoobchodu, ale i služby v podobě kompletního servisu se zavrtáním vrutů všech délkovách a typových variant.


 

Instalační videa

 

 

 

 

 

 


Warning: file_get_contents() [function.file-get-contents]: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /web/htdocs2/zemni_vrutycom/home/www/application/frontend/layouts/layout.phtml on line 142

Warning: file_get_contents(http://paticka.awiscz.com/paticka-ver2-utf8.html) [function.file-get-contents]: failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /web/htdocs2/zemni_vrutycom/home/www/application/frontend/layouts/layout.phtml on line 142